Praktyczne rozwiązania dla biznesu

O nas

HR Direct świadczy usługi doradcze, szkoleniowe i coachingowe. Specjalizujemy się w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi, oferując naszym Klientom współpracę w zakresie:

Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Kim jesteśmy

Świadczymy usługi doradcze, szkoleniowe i coachingowe.

Nasze projekty realizują praktycy biznesu, eksperci, doświadczeni konsultanci, menedżerowie i trenerzy. Mamy w zespole Certyfikowanych Trenerów FRIS®.

Naszym Klientom oferujemy rozległą wiedzę z zakresu HRM i zarządzania, duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu procesów i projektów. Stawiamy na funkcjonalność i efektywność - prowadząc zlecone przez Klienta projekty czy szkolenia, dostarczamy sprawdzone rozwiązania i gotowe narzędzia niezbędne w codziennej pracy. Rozumiemy biznes i jego potrzeby, dbamy o wymierny efekt naszych projektów.

Zespół

Poznaj nasz Zespół: trenerów, ekspertów i coachów.

pani-mk-181x244.jpg
Monika Kołodziejczyk Dyrektor Zarządzający HR Direct Trener, Konsultant HR, Certyfikowany Trener FRIS, Job Coach, menedżer i wieloletni praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. Certyfikowany Asesor oraz Trener metody STAR.
Absolwentka Studiów Podyplomowych z zakresu Doradztwa Zawodowego i Job Coachingu U SWPS oraz Studiów Trenerskich U SWPS. Doświadczenie zawodowe zdobywała przez 18 lat tworząc i zarządzając działami personalnymi w międzynarodowych korporacjach i dużych firmach z branży FMCG, farmaceutycznej i finansowej.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania wielorakich systemów z obszaru HRM, takich jak: modele kompetencji, oceny pracownicze, systemy szkoleń i rozwoju, rekrutacji i selekcji, zarządzania talentami, oraz w obszarze budowania strategii personalnej.
Od wielu lat prowadzi szkolenia i warsztaty pomagając ich Uczestnikom rozwijać umiejętności zarządcze, interpersonalne i osobiste.
Pracuje także jako job coach i doradca zawodowy, pomagając Klientom zdefiniować i zrealizować plany i marzenia zawodowe. Oferuje także tzw. bilans kompetencji, którego celem jest całościowa diagnoza i optymalne wykorzystanie potencjału i kompetencji zawodowych Uczestników bilansu.
GF 181x244.jpg
Grzegorz Fabijaniak Konsultant HR Direct Analityk, strateg, metodyk, ale przede wszystkim doświadczony manager z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w biznesie i doradztwie. Grzegorz dobrze rozumie mechanizmy biznesowe i potrzeby kadry menedżerskiej, a przy tym doskonale porusza się w świecie technikaliów. Potrafi przekuć teorię na konkretne algorytmy, procesy i narzędzia, które następnie są wdrażane i praktycznie stosowane w toku realizacji projektów.
EB-181x244.jpg
Ewa Brzóska Trener HR Direct Trener, Certyfikowany Trener FRIS, Psycholog, Psychotraumatolog oraz doświadczony doradca, kierownik projektów i menadżer w korporacjach z branży IT.

Magister Psychologii Uniwersytetu SWPS oraz magister inżynier Fizyki Technicznej Politechniki Warszawskiej, absolwentka Studiów Podyplomowych z Psychotraumatologii na U SWPS, certyfikowany Terapeuta EMDR z wieloma szkoleniami i certyfikatami tak w zakresie psychologii, komunikacji, jak i zarządzania.

Doświadczenie zawodowe zdobywa od 16 lat budując zespoły i organizację w obszarze Customer Service oraz wspierając efektywne funkcjonowanie zespołów handlowych.

Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji i procesów w zespołach Obsługi Klientów. Prowadzi własną praktykę terapeutyczną oraz realizuje projekty szkoleniowe i warsztaty z zakresu komunikacji i rozwoju osobistego. Wspiera Klientów w diagnozie i rozwoju potencjału osobistego.

Klienci

Realizujemy projekty i prowadzimy szkolenia dla Klientów z różnych branż: od międzynarodowych korporacji, firm o zasięgu ogólnopolskim, średnie i małe przedsiębiorstwa po organizacje pozarządowe i fundacje. Zawsze dbamy o dobre zrozumienie celów Klienta i o efektywność proponowanych przez nas rozwiązań.

Współpraca

Realizując projekty dla naszych Klientów, współpracujemy często ze specjalistami z różnych dziedzin, głównie HR. Stale powiększamy także ofertę szkoleń, proponując Klientom aktualne i ważne zagadnienia z zakresu zarządzania personelem i rozwoju kompetencji.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy - praktyków i ekspertów HR oraz doświadczonych trenerów i coachów - zapraszamy do kontaktu: monika.kolodziejczyk@hrdirect.pl.

Warunki Uczestnictwa

1. Zgłoszenie Udziału dokonywane jest poprzez Formularz Zgłoszeniowy, dostępny na stronie www.hrdirect.pl.

2. Po potwierdzeniu realizacji szkolenia przez Organizatora, Uczestnik ma obowiązek potwierdzenia zgłoszenia oraz dokonania pełnej płatności za uczestnictwo w szkoleniu nie później niż na 5 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia.

3. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w szkoleniu, Uczestnik nie zostanie obciążony kosztami w przypadku pisemnego lub mailowego powiadomienia o tym fakcie Organizatora, nie później jednak niż na 5 dni roboczych przed terminem szkolenia. W przypadku późniejszego zgłoszenia rezygnacji, Uczestnik zostanie obciążony kosztami w wysokości 100% wartości szkolenia.

4. W przypadku braku zgłoszenia rezygnacji z uczestnictwa oraz nie wzięcia udziału w szkoleniu, Uczestnik zostanie obciążony kosztami w wysokości 100% wartości szkolenia.

5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Organizatora, Uczestnikowi zostaną zwrócone koszty w wysokości 100% wartości szkolenia.